0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Asma%20Yaprağı
Organik Asma Yaprağı
Ürün Kodu : 785
245.25 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
Gramajlar
650gr


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Asma Yaprağı – Organic Vine Leaf
Mevsiminde özenle toplanan asma Yaprakları organik kaya tuzu ve limon tuzu ile geleneksel yöntemlerle  katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir.
Taze ve zamanında hasat edildiğinden içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. 
Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Asma Yaprağı Besin Değeri Nedir?

Asma yaprağı, içerisinde birçok besin değeri barındırır. 100 gr asma yaprağı şu besin değerlerini içermektedir:

Kalori: 90 Protein: 5.4 g Yağ: 0.4 g Karbonhidrat: 15.5 g Lif: 4 g Şeker: 3.6 g Potasyum: 670 mg Kalsiyum: 200 mg Demir: 3.2 mg Magnezyum: 62 mg C vitamini: 4 mg

Ayrıca, asma yaprağı flavonoidler, polifenoller ve tanenler gibi antioksidanlar içererek birçok fayda sağlar.

Asma Yaprağının Faydaları Nelerdir?

Demir, magnezyum ve lif içeren, A, C, E ve K vitaminleri ile enerji verip, kemik sağlığını destekleyen, ayrıca doku onarımı ve demir emilimini kolaylaştıran asma yaprağının faydaları şunlardır: Asma yaprağı vücuttaki iltihabı azaltır.Yüksek lif içerdiğinden kan şekerini düşürür.Sindirim sistemini destekleyerek, kilo vermeyi kolaylaştırır.Kabızlığı önler.Bağırsak mukozasını korur ve onarır.İçerisindeki C vitamininden dolayı bağışıklığı güçlendirir.Serbest radikallerle savaşır.Kıkırdak oluşumunu destekler.Kalbin normal kasılmasını sürdürür.Kalsiyum içerdiğinden diş sağlığını korurKas kramplarının azalmasını sağlayan magnezyum içerir.Cildin genç ve parlak görünmesini sağlar.Sinir sistemine iyi gelir.Beynin bilişsel işlevini destekler.

Asma Yaprağı Nasıl Saklanır?

Özellikle bahar ve yaz aylarında bulunan asma yaprağını saklamanın birçok yolu bulunur. Salamura yapmak en çok kullanılan yöntemler arasında yer alır. Diğer bir yöntem ise üst üste dizildikten sonra dondurularak uzun süreler buzlukta saklanabilir.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@anadolununozu.com  'a mail atabilirsiniz.

Uyarısı : Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
asmayaprağıfaydalarıasmayaprağınasılsaklanırasmayaprağınınfaydalarıasmayaprağıkurusuasmayaprağıyemeğiasmayaprağıkurusufaydalarıasmayaprağınelereiyigelirkatkısızgelenekselyöntem
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.