0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
 • Organik%20Aronya%20Kurusu
 • Organik%20Aronya%20Kurusu
Organik Aronya Kurusu
Ürün Kodu : 695
142.90 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
Gramajlar
70gr


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Aronya Kurusu  Organic Aronia Dried


Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen Aronya Meyvesi geleneksel yöntemlerle güneşte ve gölgede kurutularak, katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir. Taze ve zamanında hasat edildiğinden içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Aronya Nedir?

Aronya meyvesi, chokeberry adıyla da bilinen gülgiller familyasına ait olan bir çalı bitkisidir. Yüksek antioksidan ve pek çok vitamin içerdiğinden dolayı sağlığa olumlu etkileri sayesinde “süper meyve” olarak adlandırılmaktadır.Anavatanı Kuzey Amerika olan aronya meyvesi, son yıllarda ülkemizde de üretilerek adını duyurmaya başlamıştır.

Asıl adı Chokeberry olan aronya meyvesi “süper meyve’’ olarak da adlandırılıyor. Yüksek C Vitamini ve antioksidan kaynağı olan aronya, aynı zamanda mineral ve lif bakımından son derece zengin, antioksidan içeriği en yüksek kültür meyvelerinden biri olarak biliniyor.


Aronya, sadece antioksidan ve C vitamini değil, birçok vitamin açısından da zengindir. PP, B, E ve yüksek miktarda antosiyaninler içerir. Bu arada, antosiyaninlerin bulunduğu tüm meyvelerden, en yüksek antioksidan potansiyele sahiptir.


Aronyanın kalorisi düşük buna karşılık bu süper meyve C vitamini, lif, manganez bakımından yüksek. Önemli bir antioksidan kaynağı. Sağlık sitesi healthline'a göre 28 gram aronya meyvesi aşağıdaki besin maddelerini sağlar:

 1. Kalori: 13
 2. Protein: .4 gram
 3. Yağ: 0.1 gram
 4. Karbonhidrat: 2.7 gram
 5. Lif: 1.5 gram
 6. C vitamini: Günlük Değerin (DV) %10'u
 7. Manganez: DV'nin %9'u;
 8. K vitamini: DV'nin %5'i
 9. Ayrıca folat, demir ve A ve E vitaminleri sağlar.


Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@anadolununozu.com  'a mail atabilirsiniz.

Uyarısı :
Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

 

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
aronyameyvesiaronyanediraronyaçayıaronyafaydalarıaronyafidanıaronyafiyatıaronyabitkisiyabanmersiniaroniaaronyameyvesinediraronyameyvesifiyatıaronyameyvesifiyatıaronyameyvesifaydalarıaronyaneredeyetişiraroniaçayı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.