0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Zeytin%20Çeşnisi
Organik Zeytin Çeşnisi
Ürün Kodu : 846
50.00 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
Gramajlar
50gr


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Zeytin Çeşnisi – Organic Olive Seasoning
Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen organik baharatlardan elde edilmiş geleneksel yöntemlerle  katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir. Taze ve zamanında hasat edildiğinden içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi zeytinle, baharatların eşsiz tadını buluşturan bir karışımdır. Pul biber, nane, kekik, biberiye başta olmak üzere aroma arttırıcı diğer baharatların karışımından oluşmaktadır. Zeytin ve zeytinyağını baharatla terbiye etmeye alışmış olan tüketicilere oldukça pratik bir çözüm sunar.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için [email protected]  'a mail atabilirsiniz.

İçindekiler: Dağ Kekik ,Nane,Pul Biber ,Kişniş Öğütülmüş, Biberiye Öğütülmüş, Öğütülmüş Defne ,Kaya Tuzu ,Fesleğen ve Anadolu’nun Özel Karışımı.

Uyarısı :
Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

 

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
zeytinçeşnisilezzetizeytinçeşnisinasılyapılırzeytinhangibaharatlarkonurzeytinbaharatıiçindeneervarzeytinekişnişkonurmuzeytinharcızeytinbaharatızeytinçeşnisinasılyapılırzeytinçeşnisitarifikatkısızçeşniler
BENZER ÜRÜNLER
Yeni Sezon Ürünü
  
  
Organik Tuzot Tatlı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.