0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Polen
Organik Polen
Ürün Kodu : 640
158.10 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
Gramajlar
110gr


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Polen – Organic Pollen

Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen arı kovanlarımızdan  elde ettiğimiz  katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir. Taze ve zamanında hasat edildiğinden içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Polen, çiçeklerin erkek üreme hücresidir ve bitkilerin üreme sürecinde önemli bir rol oynar. Arılar ve diğer böcekler tarafından çiçeklerden toplanan polen, arılar tarafından kovanlara taşınır ve bal üretimi sırasında arılar tarafından kullanılır. Polenin insanlar için birçok faydası vardır:

  1. Yüksek Besin Değeri: Polen, vitaminler (özellikle B vitaminleri), mineraller, amino asitler, enzimler ve antioksidanlar bakımından zengindir. Bu nedenle, polen, vücut için çeşitli besin maddeleri sağlar.

  2. Bağışıklık Sistemini Güçlendirir: Polen, bağışıklık sistemini güçlendiren besin maddeleri içerir. Antioksidanlar ve diğer besin maddeleri, vücudu enfeksiyonlara ve hastalıklara karşı koruyabilir ve bağışıklık fonksiyonlarını artırabilir.

  3. Enerji ve Dayanıklılığı Artırır: Polen, enerji seviyelerini artırabilir ve fiziksel dayanıklılığı destekleyebilir. Bu nedenle, sporcular ve aktif bireyler arasında popüler bir takviye olarak kullanılabilir.

  4. Sindirimi Destekler: Polen, sindirim sistemi sağlığını destekleyebilir. Lif içeriği sindirim sistemini düzenleyebilir, sindirim enzimlerinin salgılanmasını teşvik edebilir ve sindirim sorunlarını hafifletebilir.

  5. Cilt Sağlığını İyileştirir: Polen, cilt sağlığını iyileştirebilir ve cilt problemlerini hafifletebilir. Antioksidanlar, cilt hücrelerini serbest radikallerin neden olduğu hasara karşı koruyabilir ve yaşlanma sürecini yavaşlatabilir.

  6. Hormonal Dengenin Desteklenmesi: Polen, hormonal dengenin desteklenmesine yardımcı olabilir. Özellikle menopoz veya adet dönemi gibi hormonal değişikliklerle ilişkili semptomları hafifletebilir.

  7. Prostat Sağlığını Destekler: Bazı araştırmalar, polenin prostat sağlığını destekleyebileceğini öne sürmektedir. Prostat semptomlarını hafifletebilir ve prostat bezinin normal fonksiyonunu destekleyebilir.

Polen, genellikle takviye olarak alınır ve bal, smoothie, yoğurt gibi gıdalara veya kapsül formunda tüketilebilir. Ancak, polen alerjisi olan kişilerin polen tüketiminden kaçınmaları önemlidir. Herhangi bir sağlık durumu veya tedavi ile ilgili olarak polen takviyelerini kullanmadan önce bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir.


Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@anadolununozu.com  'a mail atabilirsiniz.

Uyarısı : Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

 

 

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
polen faydalarıpolen nedirpolen alerjisiarı sütüpropolispropols arı sütü polenpolen ne işe yarararı sütü bal polenarı polen faydalarıpolen nasıl kullanılırpropolis faydalarıpolen alerjisine ne iyi gelirpolen nasıl tüketilirpoleni kimler kull
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.