0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Papatya%20Suyu
Organik Papatya Suyu
Ürün Kodu : 869
198.00 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
ML
250ml


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Papatya Suyu

Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen  Organik Reyhan yaprakları ve sapları tarçın ve karanfil ile geleneksel yöntemlerle elde edilir.
Oluşumundan sonra süzülen tüm bitki sularımız katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir.
Soğuk Sıkım  yöntemi ile içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. 
Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.


Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Papatya Suyu Faydaları Nelerdir?

Papatya suyu aslında papatya çayının soğumuş halidir.Saç için kullanıldığında dilde “papatya suyu” olarak ifade edilir.Papatya suyu faydaları ise güzellik iksiriniz olabilir. Listemize papatya suyunun sağlık için faydalarını ekledik.Papatya suyu faydaları doğal bir saç boyası gibi kullanılmasının ötesine gidiyor… Öğrenmek için okumaya devam edin!Antioksidan özelliğe sahip olan papatya suyu, vücudu arındırır ve temizler. Böylece papatya çayı içilen günlerde vücutta zararlı maddeler yok edilir.Uzun süre içen kişiler ise kanser riskini ortadan kaldırır.Bağırsakların daha hızlı çalışmasını sağladığı için, sıcak günlerde papatya suyu içebilirsiniz. Kabızlık problemini ortadan kaldıracaktır.Regl günleri ağrılı geçenlere, papatya suyu rahatlatıcı bir içecek olarak önerilmektedir.Ağrısız ve sancısız bir regl haftası için papatya suyu candır diyoruz.Papatya suyu adet söktürücü olarak da tüketilmektedir, bunun için daha çok papatya çayı şeklinde çiçeğin sıcak içimi tercih edilir.İştahınız son günlerde kapandıysa ve canınız yemek yemek istemiyorsa bir bardak papatya suyu ile midenizin eski canlılığını yeniden gündeme getirebilirsiniz.Ağız bakımına önem vermek ve diş sağlığını korumak için de etkilidir. Çünkü antioksidan etkisiyle ağız içinde oluşan enfeksiyonları temizler.Kötü kokuları yok eder. Papatya suyu diş eti etrafında biriken kirlerin daha kolay arınmasına yardımcı olur.Son günlerde neye canınızı sıkıyorsunuz öyle? Hiç stres yapmaya değer mi?Bir bardak papatya suyu için ve tüm stresinizi uzaklara gönderin. Papatya suyu gerginliği yok eder.Tansiyonu yükselenlere ve birden tansiyonu düşenlere papatya suyu şifa olacak.Çünkü papatya suyu tansiyon dengeleyici bir içecektir.Kış soğuklarından hemen etkilenen bir bağışıklık sisteminiz varsa, papatya suyu hazırlayın ve sıcak şekilde için.Boğaz ve solunum rahatsızlıklarını anında iyileştirecektir.Bunca fayda arasında papatya suyu saç uzatır mı diye düşünebilirsiniz. Papatya suyunun saç açma konusunda başarılı olduğu bilinir.Fakat saç uzatma konusunda henüz olumlu sonuçlar duyulmamıştır. Vitamin içerdiğinden dolayı saçlarınızı besler ve eski haline göre güçlendirir.Bu güçlenme sonucunda ise daha sağlıklı şekilde uzar diyebiliriz.Papatya suyu saç rengini açması ile biliniyor. Bu bilgiyi bir de papatya suyu sakal rengini de açar bilgisi ile zenginleştirebiliriz.Boyanmamış sakalda uygulanan papatya suyu, sakal rengini bir ton açabilme özelliğine sahiptir.Tepeden tırnağa bakımın mis kokulu öncüsü papatya ayak bakımı için de kullanılır. Papatya suyu ayak bakımı ve egzama için de yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.

Papatya Suyu Cilt Rengini Açar Mı?

Evet papatya suyu cilt rengini açma konusunda da başarılı sonuçlar vermektedir.Bu sonucu siz de görmek istiyorsanız hazırladığınız papatya suyuna bir miktar bal ve gül suyu ekleyin ve rengini açmak istediğiniz bölgeye bu suyu sürün.Genellikle koltuk altı kararmalarında tercih edilen bu kür, oldukça etkilidir.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@anadolununozu.com  'a mail atabilirsiniz.


Alerjen ve Uyarısı : Haricen kullanım içindir. Topikal uygulamalarda seyreltilerek kullanılmalıdır. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Bitki suları ilaç değildir.Alerjik bir reaksiyon yaşarsanız kullanmayı bırakınız. KOAH ve astım hastaları ile hamilelik ve emzirme dönemindeki kişilerin, kullanmadan önce bir sağlık uzmanına danışması önerilir.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
reyhanşerbetitarifireyhanşerbetinasılyapılırreyhanşerbetifaydalarımorreyhanşerbetikurureyhanşerbetireyhanşerbetiyapımılohusaşerbetihamileliktereyhanşerbetiiçilirmireyhanşerbetiyapılışıkatkısız
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.