0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Köfte%20Çeşnisi
Organik Köfte Çeşnisi
Ürün Kodu : 679
74.25 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
Gramajlar
100gr


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Köfte Çeşnisi – Organic Meatball Seasoning
Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen organik baharatlardan elde edilmiş geleneksel yöntemlerle  katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir. Taze ve zamanında hasat edildiğinden içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Besin Değerleri


100 gr1 Yemek Kaşığı
Karbonhidrat (g)121.2
Protein (g)80.8
Yağ (g)60.6
Lif (g)10.1
Kolesterol (mg)00
Sodyum (mg)00
Potasyum (mg)00

100 gr1 Yemek Kaşığı
Kalsiyum (mg)00
Vitamin A (iu)00
Vitamin C (mg)00
Demir00

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için [email protected]  'a mail atabilirsiniz.

İçindekiler: Galeta Unu, Kaya Tuzu , Öğütülmüş Soğan, Öğütülmüş Sarımsak, Öğütülmüş Kimyon, Öğütülmüş Kırmızı Biber, Öğütülmüş Kişniş, Sarımsak Granül, Zerdeçal, Kişniş, Öğütülmüş Kimyon, Tatlı Toz Biber, Sarımsak Toz, Öğütülmüş Kakule, Öğütülmüş Zencefil, Öğütülmüş Karabiber, Öğütülmüş Defne, Öğütülmüş Çemen, Öğütülmüş Karabiber, Pul Kırmızı Biber, Öğütülmüş Hardal Tohumu ve Anadolu’nun Özel Karışımı.

Uyarısı :
Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

 

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
köfteharcınasılyapılırköfteharcıtarifiköftetarifiköfteharcıhazırlamaköfteharcıiçidekilerköfteçeşnisikarışımçeşnilerkatkısızorganikköfteçeşnisietsiçiğköfteharcıköfteharcınasılyapılırköfteharcıiçindekiler
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.