0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Kızarmış%20Patates%20Çeşnisi
Organik Kızarmış Patates Çeşnisi
Ürün Kodu : 671
60.98 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
Gramajlar
70gr


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Cips Çeşnisi – Organic Chips Seasoning
Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen organik baharatlardan elde edilmiş geleneksel yöntemlerle  katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir. Taze ve zamanında hasat edildiğinden içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Cips Baharatı Nerelerde Kullanılır?

Aşırıya kaçmayan, yalnızca birbiriyle en iyi şekilde uyuşacak nadide baharatları bir araya getiren bu özel karışım baharatın içeriği; tatlı pul biber, tatlı kırmızı biber, sarımsak, soğan, sumak, nane ve kaya tuzundan oluşmaktadır. özel olarak doğru oranlarda bir araya getirdiği bu ürünlerle size düşen yalnızca cipsinizi fırına atıp keyfini sürmek olacak. Baharat, ev yapımı cipslerin yanı sıra çerezlerde, çeşitli salatalar, yemekler ve sos yapımında kullanılabilir.

Cipsin içinde hangi baharatlar var?

Cips baharatı; nane, sarımsak, kekik, mercanköşk, pul biber, ve tatlı kırmızı biberden oluşan bir baharat karışımıdır.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için [email protected]  'a mail atabilirsiniz.

İçindekiler: Kaya Tuzu, Sarımsak Granül, Pul Kırmızı Biber, Soğan Granül, Domates Granül,  Dağ Kekik, Maydanoz, Karabiber Tane, Fesleğen, Kişniş Tane, Kimyon Tane ve Anadolu’nun Özel Karışımı.

Uyarısı : Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

 

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

 

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
cips çeşitlericipsbaharatıbahartlıpatatescipsnasılyapılırcipsbaharatınasılyapılıryoğurtlucipsbaharatıcipstozuevdebaharatlıcipsyapımıfırındapatatescipsbaharatıorganikcipsbaharatıorganikcipsçeşnisicipsbaharatfiyatıçeşnilerkarışımbaharatlar
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.