0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Karaçam%20Kozalak%20Suyu
Organik Karaçam Kozalak Suyu
Ürün Kodu : 858
98.55 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
ML
250ml


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Karaçam Kozalak Suyu – Organic Black Pine Cone Juice

Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen  Karaçam Kozalaklardan Soğuk Sıkım yöntemi ile elde edilmiş kozalak suyu, geleneksel yöntemlerle elde edilir.
Oluşumundan sonra süzülen tüm bitki sularımız katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir.
Soğuk Sıkım  yöntemi ile içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. 
Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Çam kozalağının insan sağlığına faydası oldukça fazladır. Çam kozalağının özellikle mevsim geçişlerinde olan solunum enfeksiyonuna etkisi büyüktür. Çam kozalağının suyu bronşları temizlemektedir. Bu yazımızda çam kozalağının faydalarını ve ne işe yaradığını anlatacağız. Böylelikle sizlerde çam kozalağının ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Sık sık kullanmaya başlayacak ve hayatınıza çam kozalağını dahil edeceksiniz.Çam kozalağı çam ağacında yetişen ve çok sayıda çeşidi olan bir kozalaktır. Çam kozalağı Uzak Doğu ülkeleri başta olmak üzere pek çok yerde tedavi amaçlı kullanılmaktadır.

Çam Kozalağının Faydaları Nelerdir?

1- Çam kozalağının içinde bulunan yağlar enfeksiyon ve soğuk algınlığını önler. 2- Yeni olmaya başlayan kozalaklar gastrit ve ülser ağrılarını hafifletir. 3- Mide hastalıkları tedavisinde faydası büyüktür. 4- Çam kozalakları antioksidan bakımından zengindirler. 5- Çam kozalakları kanı temizlemektedir.

Çam Kozalağının Neye İyi Gelir?

1- Çam kozalağı kaynatılıp gargara yapılırsa diş eti enfeksiyonuna iyi gelir. 2- Çam kozalağı ve zeytinyağı karıştırılıp cilde sürülürse ölü hücreleri yeniler. 3- Çam kozalağı yeşilken kaynatılıp balla içilirse boğazdaki mikrobu öldürür. 4- Bağışıklık sistemini güçlendirir. 5- Akciğeri temizlemeye yardımcı olur ve bronşları temizler. 6- Çam kozalağı aynı zamanda sinirleri yatıştırmaya yardımcı olur. 7- Çam kozalağı ile hazırlanan banyo sağlığa çok iyi gelmektedir.

Çam Kozalağının Zararları Nelerdir?

Çam kozalağı tüketilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Çam kozalak suyu yapılacaksa yeşil, reçel ya da pekmez yapımında kahverengi olanı kullanılır. Eğer bu şekilde kullanılmazsa ciddi bir şekilde sindirim sorunu yaratır. Çam kozalağı da diğer besinlerde olduğu gibi fazla tüketime uygun değildir. Sağlık problemine yol açar.

Çam Kozalağı suyu-Şurubunun Faydaları Nelerdir?

1- Çam kozalağı şurubu mikroplara karşı vücudun direncini arttırır. 2- Çam kozalağı şurubu vücudu hastalıklara karşı korumaktadır. 3- Metabolizmayı düzenler. 4- Kozalak şurubunun sakinleştirici etkisi vardır, stresli anlarda tüketilebilir. 5- Çam kozalağı şurubu akciğeri tamamen temizler.6- Çam kozalağı şurubu nefes darlığına iyi gelir.

Kozalak Şurubu , Nasıl Kullanılır?

Kozalak şurubunu gün içinde 1 tatlı kaşığı tüketmeniz önerilir. Kronik bir hastalığınız ve düzenli kullandığınız ilaçlarınız varsa, kozalak şurubu tüketmeden önce doktorunuza danışmalısınız. Kozalak şurubu nasıl tüketilmeli konusunda özenli olmalısınız çünkü faydalarını görmek için düzenli bir şekilde ve ölçülü miktarda tüketmelisiniz. Eğer günlük tüketim miktarını aşarsanız mide problemlerini yaşayabilirsiniz.


Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için [email protected]  'a mail atabilirsiniz.


Alerjen Uyarısı : Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
kozalaksuyufaydalarıkozalaksuyunelereiyigelirkozalaksuyunekadariçilirçamkozalağıhangihastalığaiyigelirçamkozalağısuyunasıliçerilirçamkozalağısuyunasılyapılırvekullanılır
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.