0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Gölge%20Kurusu%20Yeşil%20Keçimen%20Üzümü
  • Organik%20Gölge%20Kurusu%20Yeşil%20Keçimen%20Üzümü
Organik Gölge Kurusu Yeşil Keçimen Üzümü
Ürün Kodu : 718
274.13 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
Gramajlar
400gr


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Yeşil Üzüm Kurusu  Organic Dried Green Grapes
Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen yeşil keçimen üzümlerimiz geleneksel yöntemlerle  gölgede sakım halinde kurutularak katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir. Taze ve zamanında hasat edildiğinden içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Yeşil Üzümün Faydaları Nelerdir?

Yoğun ve enerji sarfının çok olduğu günlerde üzüm yemek hızlı enerji kaynağı sağlar, yorgunluğu atmada yardımcı olur, stresi azaltır. Kabuğunda bulunan Resveratrol adlı antioksidan madde damar sertliğini önler, kötü kolesterolü düşürür, kalp rahatsızlıklarına iyi gelir. Kalp ritim bozukluğunu tedavi edicidir. Lif ve su içerdiğinden sindirim sistemini temizler, kabızlığı giderir, sindirimi kolaylaştırır.Cinsel gücü artırır.İltihap önleyici özelliği ile gut, romatizma, karaciğer hastalıklarında olumlu etkileri görülmüştür. Böbrekleri korur. Beyin sağlığı korunmasında ve Alzheimer tedavisinde yardımcıdır. Cilt için faydalıdır. Anti-aging etkisi ile yaşlanması azaltıcı etki gösterir. Birçok faydası olmasına rağmen üzüm yaraların iyileşmesini geciktirici etki gösterebilir.

 *1 küçük salkım (15 iri tane, 80 gram) yaklaşık 60 kaloridir.

Yeşil üzümde hangi vitaminler var?

Üzümde B6, C, K vitaminleri; potasyum, kalsiyum, bakır, manganez gibi önemli mineraller bulunur. Günlük tüketimle vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin değerlerinin bir bölümünü karşılayabilirsiniz.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@anadolununozu.com  'a mail atabilirsiniz.

Uyarısı :
Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

 

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
yeşilkuruüzümfaydalarıgölgekurusuüzümfaydalarıyeşilüzümfaydalarıyeşilüzümkaçkaloriyeşilüzümkurusufaydalarıüzümkurusuneişeyararyeşilüzümkurusunerelerdekullanılırorganikyeşilüzümkurusukatkısız
BENZER ÜRÜNLER
  
  
Organik Ayva Kurusu
Organik Ayva Kurusu
133.88 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.