0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Gilaburu%20Suyu
  • Organik%20Gilaburu%20Suyu
  • Organik%20Gilaburu%20Suyu
Organik Gilaburu Suyu
Ürün Kodu : 876
104.18 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
ML
250ml


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Gilaburu Suyu – Organic Gilaburu Juice

Gilaburu, ülkemizin İç Anadolu Bölgesi’nde yetişen, kırmızı küçük toplu meyveleri olan bir bitkidir. Görüntüsü kırmızı küçük üzümleri andırmaktadır. Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen gilaburu genellikle suyu tüketilen ve birçok derde deva olduğu bilinen bir bitkidir.

Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen  Organik Gilaburu Meyvesinden Soğuk Sıkım yöntemi ile elde edilmiş Gilaburu suyu, geleneksel yöntemlerle elde edilir.
Oluşumundan sonra süzülen tüm bitki sularımız katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir.
Soğuk Sıkım  yöntemi ile içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. 
Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Gilaburu, dünyanın birçok bölgesinde yetişen ve ülkemizde de son yıllarda popülerleşmiş bir meyvedir. Halk arasında bilinen diğer ismi frenk üzümü olan bu meyve içeriğinde C vitamini, E, A vitamini, beta karoten ve glutatyon vardır. İçeriğindeki antioksidan maddelerle birçok kişinin dikkatini çeken bu meyvenin genellikle suyu tüketilmektedir.

Gilaburu Suyu Faydaları Nelerdir?

Böbreklerin çalışmasını destekleyicidir. Böbrek taşlarının ve kumlarının vücuttan atılmasına yardımcı olduğu bilinmektedir. Vücuttaki böbrek taşı oluşumunun sitrat eksikliği dolayısıyla olduğu bilinmektedir. Gilaburuda bulunan sitrat böbrek taşı gelişiminin önüne geçebilir.Tüm kırmızı meyvelerin suları gibi antioksidan içeriği yüksektir. Bu nedenle cildi güzelleştirdiği bilinmektedir.Kasların gevşemesine yardımcı olur ve ağrıları, sancıları hafifletir. Bu nedenle regl dönemlerindeki kramplara da iyi geldiği bilinmektedir.Halsizliğe, yorgunluğa iyi gelerek dinçlik verir.Stresle mücadele etmeye yardımcı olur, sakinleştirici etkisi vardır. Bu nedenle uykuya daha rahat dalmayı sağlar.İdrar söktürücüdür. Bu özelliği sayesinde ödemlerin atılmasını sağlar.Kan basıncını düzenleyerek kalp ve damar sağlığının korunmasına etki eder. Yüksek tansiyona iyi gelir.İdrar yolu iltihaplarına iyi gelir.İçeriğinde bulunan antioksidan maddeler sayesinde tümör oluşumunu engellediği ve kanser gelişimini önlediği bilinmektedir.

Gilaburu Suyunun Zararı var mıdır?

Kronik hastalıkları olan ve alerjik bünyeye sahip kişilerin de gilaburu suyu tüketirken çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Alerjik bünye sahiplerinde gilaburu suyu kaşıntı, döküntü, nefes darlığı gibi alerjik reaksiyonlar gelişmesine neden olabilir. Bu nedenle alerjik kişilerin ve kronik hastalığı olanların gilaburu suyu tüketmeden önce doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Aynı zamanda gilaburu asidik bir besin maddesidir ve gilaburu suyunda da asit bulunur. Bu asitler hassas mideye sahip ve çeşitli mide hastalıkları olan kişilerde ters etki yaparak şikâyetlerinin kötüleşmesine sebep olabilir. Bu nedenle mide hastalıkları olan kişilerin de gilaburu suyu tüketirken çok dikkatli olmasında fayda vardır.

Gilaboru suyu Nasıl Tüketilir?

 Gilaburu suyu günde en fazla 2 bardak olacak şekilde 2-3 haftalık periyodlar halinde tüketilmelidir. Sonrasında mutlaka en az 1 hafta ara verilmelidir.


Gilaboru suyu Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için [email protected]  'a mail atabilirsiniz.

Alerjen Uyarısı : Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
gilaburusuyufaydalarıgilaburusuyufiyatgilaburusuyugilaburufaydalarıgilaburunedirgilaburuböbrektaşıgilaburumeyvesigilaburusuyufaydalarıgilaburuşurubugilaburubitkisigilaburumeyvesifaydalarıgilaburunektarıkatkısız
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.