0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Fasulye%20Turşusu%20
Organik Fasulye Turşusu
Ürün Kodu : 763
243.25 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
Gramajlar
650gr


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Fasulye Turşusu – Organic Beans Pickles
Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen taze fasulyeler organik kaya tuzu ve organik üzüm sirkesi ile geleneksel yöntemlerle  katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir. Taze ve zamanında hasat edildiğinden içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Fasulye turşusu, çeşitli fasulye türlerinin turşu suyu içinde fermente edilmesiyle elde edilen bir fermente sebze ürünüdür. Bu turşular, genellikle yemeklerin yanında garnitür olarak veya atıştırmalık olarak tüketilir. Fasulye turşusunun bazı faydaları şunlar olabilir:

  1. Probiyotik Bakteriler: Fasulye turşusu, fermente edilme sürecinde probiyotik bakterilerin oluşmasına izin verir. Bu probiyotikler, bağırsak sağlığını destekler, sindirimi kolaylaştırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

  2. Bağırsak Sağlığını Destekleme: Probiyotikler, bağırsak florasının dengelenmesine yardımcı olur ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Bu, kabızlık gibi sindirim sorunlarının önlenmesine ve bağırsak sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olabilir.

  3. Besleyici ve Düşük Kalorili: Fasulye turşusu, düşük kalorili bir atıştırmalık veya garnitür seçeneği olarak kullanılabilir. Ayrıca, içerdikleri lif ve diğer besin maddeleriyle besleyici bir seçenektir.

  4. Bağışıklık Sistemini Güçlendirme: Probiyotikler, bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunabilir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi, hastalıklara karşı vücudun direncini artırır.

  5. Mide Sağlığını Destekleme: Fermente gıdaların tüketilmesi, mide sağlığını destekleyebilir ve mide asiditesini dengede tutabilir. Bu da mide yanması gibi rahatsızlıkların azalmasına yardımcı olabilir.

  6. Sindirimi Kolaylaştırma: Fasulye turşusu, sindirimi kolaylaştıran enzimlerin oluşmasına yardımcı olabilir. Bu, yiyeceklerin sindirim sürecini hızlandırır ve besinlerin vücut tarafından daha iyi emilmesini sağlar.

Ancak, herkesin fermente gıdalara karşı hassasiyeti farklı olabilir ve aşırı tüketildiğinde bazı kişilerde sindirim rahatsızlıklarına neden olabilir. Ayrıca, hazır satın alınan fasulye turşuları genellikle yüksek miktarda tuz içerebilir, bu nedenle tuz tüketimine dikkat edilmelidir. Beslenmeyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bir beslenme uzmanına danışmanız önerilir.


Besin Değerleri


100 gr1 Porsiyon (Orta)
Karbonhidrat (g)2.563.84
Protein (g)1.251.88
Yağ (g)0.360.54
Lif (g)2.463.69
Kolesterol (mg)00
Sodyum (mg)204306
Potasyum (mg)106159

100 gr1 Porsiyon (Orta)
Kalsiyum (mg)3654
Vitamin A (iu)00
Vitamin C (mg)00
Demir0.420.63


Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@anadolununozu.com  'a mail atabilirsiniz.

Uyarısı : Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

 

 

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
fasulyeturşusunasılyapılırtazefasulyeturşusufasulyeturşusutarififasulyeturşusunasılkuruluryeşilfasulyeturşusutazefasulyeturşusunasılyapılırfasulyeturşusukavurmasıfasulyeturşusuyapımıkatkısızgelenekselyöntem
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.