0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Elma%20Suyu
Organik Elma Suyu
Ürün Kodu : 866
149.18 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
ML
250ml


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Elma Suyu –Organic Apple Juice

Mevsiminde özenle toplanan ve seçilen  Organik Elmalar'dan Soğuk Sıkım yöntemi ile elde edilmiş Elma suyu, geleneksel yöntemlerle elde edilir.
Oluşumundan sonra süzülen tüm bitki sularımız katkısız organik olarak üretilmiş ve paketlenmiştir.
Soğuk Sıkım  yöntemi ile içinde bulunan vitaminler ve faydalı diğer elementler korunur. 
Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İçerisinde Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Güvenerek alabilir, tüketebilirsiniz. Tavsiye ederiz.

Organik ve sertifikalı ürün olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.

Organik Elma Suyunun 12 Faydası

1) İdrar Yollarını Temizler,Elma suyu diüretik etkiye sahiptir. Bu nedenle idrar yollarında oluşan bakterileri temizleme konusunda akıllara gelir.İdrar yolu enfeksiyonu durumunda elma suyu içmeniz önerilir. Bu şekilde enfeksiyonun daha hızlı şekilde temizlenmesi gerçekleşir.

2) Zayıflamaya Yardım EderElma suyunda lif bulunur. Bu lifler sayesinde yağ yakımı başlar. Eğer zayıflamak istiyorsanız elma suyunu diyet yaparken tüketebilirsiniz.Elma suyu içerek metabolizma hızı yükselir ve besinlerin sindirimi daha hızlı yapılmaktadır.

3) Diş Çürüklerini ÖnlerElma suyu antioksidandır. Ağız sağlığını koruma konusunda oldukça etkilidir.Dişlerin çürümesini önleyen elma suyu, ağız içi bakterileri temizler ve koku oluşumunu önler.

4) Bağırsakları ÇalıştırırBağırsakların daha hızlı çalışması için elma suyu içmeniz önerilir. Çünkü elma suyu bağırsakların çalışmasına yardım ederek sindirim sistemine destek olur.Eğer kabızlık ve ödem gibi sorunları doğal yolla iyileştirmek isterseniz; elma suyunu düzenli şekilde içebilirsiniz.

5) Mide Yanmasına Engel OlurMide yanmasını önlemenin yollarından biri elma suyu içmektir. Elma suyu mide enzimlerini harekete geçirir ve dengeler.Elma suyu içerek mide problemlerini bitkisel şekilde iyileştirmiş olursunuz. Ayrıca karın ağrısı ve mide krampları gibi durumları da önleyecektir.

6) Saçları BeslerC ve E vitamini içeren elma suyu, saçların ihtiyaç duyduğu vitamini karşılar.Saçlarınıza canlılık, renk ve ışıltı katmak isterseniz elma suyunu düzenli şekilde içebilirsiniz. Dilerseniz 1 fincan doğal elma suyunu saç maskesine de ekleyebilirsiniz.

7) Cildin Genç Görünmesini SağlarElma suyu antioksidan maddeleri ve vitaminleri içerir. Özellikle de kolajen üretimini desteklediği için çok sevilir.Yaşlılık izlerini kamufle eden elma suyu, ölü derinin atılmasını ve yeni hücrelerin üretmesine yardım eder.

8) Kansere Karşı KoruyucudurSerbest radikallerle savaşan elma suyu, düzenli şekilde içildiğinde kanseri önleyecektir.Her sabah 1 çay bardağı taze elma suyu tüketimi sayesinde vücut direnciniz korunacak ve kanserli hücrelere karşı vücudunuz kapalı olacaktır.

9) Sivilceleri İyileştirirPek çok kişinin yaşadığı sivilce problemi elma suyu sayesinde maziye karışacak. Elma suyunu taze şekilde sıkıp cildinize tonik olarak uygulayabilirsiniz. Bu sayede sivilcelerin kuruyup iyileşmesine yardım etmiş olursunuz.Elma suyu tüketenlerin cildinde sivilce oluşumu daha az olmaktadır. Ölçülü tüketmeyi unutmayınız.

10) Tırnakları GüçlendirirTırnaklarınız sık sık kırılıyorsa ve beyaz izler oluşuyorsa elma suyu tüketmek için geç kalmamalısınız.Elma suyu, tırnakların beslenmesine ve güçlenmesine destek olan faydalı içeceklerden biridir. Düzenli tüketimde tırnakların sağlığı korunur.

11) Karaciğeri TemizlerKaraciğer hastalıklarından ve yağlanmasından uzak kalmak adına; her sabah ölçülü şekilde taze elma suyu tüketmelisiniz.Özellikle de yeşil elma suyu içerseniz karaciğerin yağlanmasını ve tembelleşmesini önlemiş olursunuz.

12) Vücuda Enerji VerirElma suyu C vitamini içeren bir içecektir. C vitamini sayesinde vücuda enerji verecektir.Spor öncesinde ya da hareketli bir güne hazırlanırken elma suyu tüketebilirsiniz. Gün içinde yakacağınız enerjinin bir kısmını elma suyu karşılayacaktır. Böylece yorgunluğu daha az hissedeceksiniz.


Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için [email protected]  'a mail atabilirsiniz.


Alerjen Uyarısı : Ürünümüzde tespit edilmiş alerjen riski yoktur.

Bilgilendirme:

Tüm Ürün açıklamalarımız  genel bilgilendirme için tasarlanmıştır. Kesinlikle tıbbi yardım, tıbbi tanı, ya da tıbbi tedavi amaçlı değildir.
Firmamız ürünlerinde İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil; bitkisel takviye niteliğindedir.

Firma olarak tüm ürünlerimizde yaptığımız indirim fiyatları, kampanyalı satış fiyatları bayi ve tüm mağazalarımız'da  geçerli değildir.

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
elmasirkesielmasuyukonsantresielmasuyunasılyapılırelmasuyufaydalarıelmasuyukonsantresinasılyapılırorganikelmasuyuelmasuyuneyeiyigelirelmasuyunezamaniçilmelikatkısız
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.