0332.238.80.80
  0554 708 80 80
Kategoriler
Organik Gıdalar
Para Birimi Seçimi
  • Organik%20Buğday%20Çimi%20Sirkesi(Dinkel)
Organik Buğday Çimi Sirkesi(Dinkel)
Ürün Kodu : 420
135.70 TL   +Kdv
Yeni Sezon Ürünü
ML
500ml


Bu ürün Organik ve sertifikalı olup 5262 sayılı Organik Tarım Kanununa 18/08/2010 tarihli ve 27676/2010 numaralı ORGANİK TARIMIN ESASLARI VE UYGULANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK ’e uygun olarak üretilmiştir.


https://www.anadolununozu.com/kurumsal/organik-urun-sertifikalarimiz

Organik Buğday Çimi Sirkesi(Dinkel)

Buğday Çimi Sirkesi Faydaları Nelerdir?

Buğday çimi sirkesi faydaları saymakla bitmez denilen türdedir. Temel olarak, buğday çiminin tüm artılarına sahiptir. Bunlar başlık başlık aşağıda olduğu şekilde incelenebilir.Süper Besindir;Buğday çimi, güçlü bir besin bileşimi ile doludur ve bu, onu sağlığınız için son derece yararlı kılar. Pek çok terapötik faydası vardır ve tam besleyici olarak bilinir.Kapsamlı vitamin ve besin kombinasyonuna sahip olduğu için sağlığınıza yönelik pek çok katkısı vardır. Buğday çimi anti-oksidan, anti-bakteriyel ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir.

Kilo vermeye yardımcıdır,Enerji vericidir,A,B,C,E vitaminlerini içerir, İçeriğinde bulunan B17 sayesinde kanser hücrelerinin ölmesine yardımcı olur,Sindirimi kolaylaştırır ,Bağışıklık sistemini güçlendirir,Kanın PH ını ve şekeri dengeler, Kanın oksijen taşıma kapasitesini arttırır, Mide ve bağırsakların düzgün çalışmasını sağlar,Yüksek oranda lif içerdiği için metabolizmayı hızlandırır.ANTİ -AGİNG ve ANTİOKSİDAN özelliği gösterir.

Toksinleri Yok Edebilir;Buğday çimindeki besinler vücudunuzun safsızlıklardan ve depolanmış toksinlerden kurtulmasına yardımcı olur.Bunun yanı sıra içeriğinde bulunan klorofil, toksik maddelerin uzaklaştırılmasına olanak tanır. Bununla sınırlı kalmadan sağlıklı karaciğer fonksiyonunu destekler. Vücudunuz temizlendikten sonra, enerji seviyelerinde bir artış ve genel olarak daha iyi sağlık görebilirsiniz.

Sindirime Yardımcı Olabilir;Buğday çimi içinde mevcut olan enzimler, vücudunuzun yiyecekleri parçalamasına ve besinleri emmesine yardımcı olabilir. Bu nedenle yiyecekleri daha kolay bir şekilde sindirime olanak tanıyabilir.Buğday çiminin detoks etkisi bağırsaklarınızı temizler. Bu, daha az gaz, şişkinlik ve karın rahatsızlığı yaşamanıza olanak tanıyabilir. Ayrıca kabızlık, hassas bağırsak sendromu ve diğer sindirim sorunlarının giderilmesine yardım edebilir.

Metabolizmanızı Hızlandırabilir;Buğday çimi sirkesi metabolizmanızı hızlandırabilir ve kilo vermenize imkan verebilir. Kilonuza dikkat ediyorsanız iyi bir seçimdir. Zira kalorisi düşüktür ve yağ içermez.Buğday çimi, besin açısından yoğun bir besindir. Bu nedenle kişilerin kendisini daha çabuk şekilde tok hissetmesine ve daha uzun süre tok kalmasına olanak tanıyabilir. Bu, şeker veya yağ oranı yüksek yiyeceklere olan isteğinizi azaltmanıza yardımcı olabilir.Ancak kilo vermek istiyorsanız, diyetin ve egzersizlerin önemli olduğu unutulmamalıdır.

Kolesterolünüzü Düşürebilir;Buğday çimi sirkesi faydaları arasında kolesterolün düşürülmesi de vardır. Kilo vermek, kolesterol düzeylerini düşürmenize de olanak tanıyabilir, bu da sizi kalp hastalığına yakalanma riskini azaltabilir.

Enerji Verebilir;Aldığınız besinlerden dolayı enerji düzeyleriniz normalden daha yüksek olabilir. Buğday çimi sirkesi, bu konuda size yardımcı olarak gün boyu yeten bir enerji sağlayabilir.

Buğday çimi sirkesi nasıl kullanılır?

C vitamini açısından da çok zengin olan buğday cimi sirkesi, portakala oranla 60 kat daha fazla C vitamini içermektedir. Sabahları aç karna, bir su bardağı suyun içerisine 3-4 yemek kaşığı Buğday Çimi Sirkesi ekleyerek tüketebilirsiniz.

Buğday Çimi Sirkesinde Hangi Vitaminler Vardır?

Demir,Kalsiyum,Enzimler,Magnezyum,

Bitkisel Besinler:17 Amino Asit,A, C, E, K ve B Vitaminleri,Klorofil,Proteinler,bunun yanı sıra yüksek oranda lif içeriği de vardır. Tüm bunlar aynı zamanda buğday çimi sirkesi faydaları arasındadır.

Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
Ürün Etiketleri
Buğday Çimi Sirkesi
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.